«

»

Infotherma 2020

Výstava Infotherma 2020 je věnovaná vytápění, úsporám energií a smysluplnému využívání obnovitelných zdrojů, je zcela obsazena 354 firmami a institucemi.

Výstaviště Černá louka, Ostrava, pondělí 20. až čtvrtek 23. ledna 2020, denně od 9.00 – 18.00 hod. Vstupné 80,- Kč. Parkování pro návštěvníky výstavy je zajištěno v podzemních garážích obchodního centra Forum Nová Karolína a v prostorách Slezskoostravského hradu.

Hlasujte v soutěži TOP VÝROBKY INFOTHERMY 2020 a získejte volnou vstupenku. Po odeslání vašeho hlasu se vám zobrazí odkaz na stažení volné vstupenky na výstavu Infotherma 2020.

Získejte vstupenky na výstavy a veletrhy zdarma po vyplnění formuláře na vstupenky.svepomoci.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>