«

»

Daruj krev s dobrovolnými hasiči

Vážení členové a funkcionáři SDH okresu Nový Jičín.
Také v letošním roce proběhne akce „Daruj krev s dobrovolnými hasiči“, vyhlášená VV OSH Nový Jičín, podpořena Shromážděním představitelů OSH Moravskoslezského kraje a IV. Sjezdem SH ČMS, která se v letošním roce bude konat v průběhu celého měsíce KVĚTEN, nejen v Transfuzní stanici Nemocnice Agel v Novém Jičíně.

V souvislosti se situací v ČR Covid-19 je nutné, aby dárci a prvodárci (skupiny a jednotlivci) se předem nahlásili a domluvili termín odběru ve svých odběrných místech (kontakty na TS Nový Jičín, viz. níže) a přihlásili se k naší společné akci.

Jednotlivé SDH žádám o zpětné nahlášení všech dárců krve, kteří uskutečnili květnový odběr této vzácné tekutiny nejpozději do 19. června 2020 na OSH Nový Jičín.

Tato akce má i v současné době významný humanitární cíl. Je možné již dnes oznámit, že i v letošním roce bude v rámci okresu Nový Jičín odměněn SDH, který vyšle nejvíc prvodárců a SDH, který vyšle celkově nejvíc dárců krve.

Přeji příjemný den a těším se na setkání v lepších časech.

Stanislav Kotrc, starosta OSH Nový Jičín

Transfuzní odd. Nemocnice Nový Jičín
556 773 471
nemocnicenovyjicin.agel.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>