«

»

Darování krve – termín SDH Hůrka

V měsící květnu probíhá akce Daruj krev s dobrovolnými hasiči, organizovaný SH ČMS, ke které se také letos připojuje i náš sbor.Termín pro naše členy je domluven na úterý 26. května 2020 v 9.00 v odběrovém centru Transfuzního odděleni v Novojičínské nemocnici.
Sraz u horecké hasičárny je v 8.30.

Od začátku roku 2020 do podzimu téhož roku je Transfuzní oddělení situováno v náhradních prostorech naproti nemocnici na adrese K Nemocnici 1886/57, Nový Jičín.

Všichni, kteří chtějí podpořit tuto činnost a jít s námi darovat tuto nenahraditelnou tekutinu, se můžou nahlásit přes SMS Radku Tomčákovi na tel. 776 663 998. Prosím učiňte tak do pátku 8. května 2020, ať můžeme nahlásit předběžné počty do nemocnice.

Článek a fota z května 2019

Zdroj obrázku webové stránky Českého červeného kříže.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>