«

»

Putovní pohár MS Hůrka – brokové střelby

Myslivci Mysliveckého sdružení Hůrka z.s. si Vás dovolují srdečně pozvat na soutěž v brokové střelbě na asfaltové terče O Putovní pohár MS Hůrka, která se uskuteční v sobotu 7. srpna 2021 od 13 hodin na střelnici v Hůrce.

Střelivo ráže 12 i 16 bude k dispozici na střelnici. Střílet se mohou dvě položky, lepší se počítá.

Občerstvení bude k dispozici od 15 hodin na bažantnici

Na Vaši účast se těší myslivci z Hůrky.

_____________________________________________________________________________________________________

Tradiční plánované Myslivecké odpoledne u školy v Hůrce se letos nekoná, ale občerstvení bude zajištěno na bažantnici.

_____________________________________________________________________________________________________

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>