«

»

Slavnostní otevření rozhledny v Blahutovicích

Starosta Obce Jeseník nad Odrou Mgr. Tomáš Machýček si Vás dovoluje srdečně pozvat na Slavnostní otevření dokončené stavby Rozhledna Blahutovice v rámci projektu Silesianka – stezka rozhleden a vyhlídkových míst v Euroregionu Silesia, realizovaného v rámci programu INTEREG V-A, spolufinancovaného z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj a státního rozpočtu ČR, které proběhne

Slavnostní otevření rozhledny Blahutovice
čtvrtek 26. srpna 2021 od 11.00 hod.

PROGRAM
11.00 – 12.00 Přivítání hostů
12.00 – 13.00 Slavnostní otevření a výstup na rozhlednu
13.00 – 15.00 Raut v kulturním domě v Blahutovicích

článek na webu ekolist.cz
video ČT v Událostech regionech (Ostrava)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>