«

»

Hasičská soutěž Pohár starosty SDH Hůrka – žáci

Sbor dobrovolných hasičů Hůrka pořádá v neděli 15. května 2022 od 13.00 hasičskou soutěž O Putovní pohár starosty SDH Hůrka v kategorii mladších a starších žáků.

soutěžit se bude v disciplníně požární útok dle směrnice hry Plamen
a v běhu jednotlivců na 60 m překážek (bariéra/koza, kladina, hadice/proudnice/rozdělovač) – soutěž jednotlivců je primárně pro mladé hasiče ze starojického okrsku, výsledky se započítají do okrskového kola, nejrychlejší závodníci budou odměněni

Výsledné pořadí samotné soutěže stanoveno dle časů v požárním útoku.

Občerstvení zajištěno.
Na účast soutěžících i diváků se těší hasiči z Hůrky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>