«

»

Mladší žáci na soutěži v Bernarticích n.O.

Družstvo mladších žáků z SDH Hůrka se zúčastnilo letos v pořadí již třetí soutěže MH okrsku Starý Jičín, po Hůrce a Petřkovicích v Bernarticích nad Odrou.

Běžel se požární útok dle směrnic hry Plamen po asfaltové cestě kolem budovy Obecního úřadu. Šestičlenné družstvo (+ trenér) shodilo elektronické terče v čase 26,61 s. To v kategorii stačilo na čtvrté místo z celkově přihlášených 13 družstev. (více fotografií v odkazech vpravo nahoře)

Našim mladým hasičům k pěknému výsledku blahopřejeme 🙂

text: Ladislav Segeťa, foto a video: Pavel Dorazil

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>