«

»

Lampionový průvod Hůrkou 2022

Zveme malé i velké na Lampionový průvod Hůrkou
v sobotu 12. listopadu 2022,
Sraz od 16.30 u hasičárny.

V 17.00 vyjdeme od hasičárny přes záhumenní a koupaliště k bývalé škole. Tam nás bude čekat něco dobrého na zahřátí, táborák a špekáčky (k zakoupení v restauraci). Večer pak vypustíme střední ohňostroj. V průběhu trasy bude pár zastavení s úkoly. Zúčastněné děti budou odměněny. MASKY VÍTANY !

Nezapomeňte na lampiony, odrazky a dobrou náladu. Kdo přinese buchtu nebo jinou pochutinu, bude na místě štamprlou odměněn 🙂

Na všechny se těší Hasiči a Osadní výbor z Hůrky !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>