«

»

foto – Minitraktoriáda v Hůrce

V sobotu 17. září 2011 odpoledne se uskutečnila Sportovní akce s minitraktoriádou.

V různých disciplínách spolu soutěžili majitelé traktorů a jiných postrků. Domácí výroba i sériově vyráběné traktory z padesátých let. Atmosféra byla vynikající, pravé babí léto. Soutěžilo se až do setmění. Na čepu byla desítka a opékalo se sele.

V celkovém pořadí vyhrál se svou „třicítkou“ (Zetor 3011) Pavel Dorazil. Na druhém místě se umístil Jirka Kachel se svým atypem a třetí pozici si dělili Lukáš Janovský a Láďa Glogar s „pětadvacítkama“.

Článek o traktoriádě.

Výsledková listina je pod fotogalerií.


Fotoalbum ke stažení (.zip, 177 MB)

Tabulka výsledků
jméno postrk trestných bodů pořadí
Pavel Dorazil Zetor 3011 2 1.
Jiří Kachel atyp 2,6 2.
Ladislav Glogar Zetor 25A 4,66 3.
Lukáš Janovský Zetor 25A 4,66 3.
Jiří Segeťa atyp 5 4.
Martin Rusek atyp 7 5.
Ladislav Segeťa Zetor 25K 7 5.
Petr Caban atyp 7 5.
Lukáš Hanzelka atyp 7,33 6.
Pavel Vahalík atyp 8,33 7.
Igor Caban atyp 9,33 8.
Pavel Glogar atyp 9,33 8.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>