«

»

Svátek matek v Hůrce

Milé nedělní odpolední posezení při příležitosti Svátku matek, které pořádalo místní sdružení KDU-ČSL s přispěním horeckých Cvičenek.

Pobavilo nás milé vystoupení dětí a poté jsme si mohly společně zazpívat s kytarami. K chuti přišlo dobré občerstvení a potěšila nás i hezká kytička – pochvala všem za přípravu a obsluhu.

Terezie Kachlová, neděle 14. května 2023

pozn. red.
Na tomto místě ještě doplníme, že Obec Jeseník nad Odrou toto setkání podpořila finanční podporou na dárky pro maminky a bezplatným pronájmem sálu kulturního domu v Hůrce. Jménem Osadního výboru v Hůrce děkujeme. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>