Brigáda – stavění stanů před Mysliveckým odpolednem 2023

Tento týden jsme byli mysliveckým předsedou Pavlem Nasswetterem požádání o pomoc se stavěním velkokapacitního stanu před chystaným Mysliveckým odpolednem 2023 pořádaným v areálu bývalé školy v Hůrce.

Odpoledne byly z Mikroregionu Odersko dovezeny tři díly konstrukce stanu včetně setů stolů a lavic. Ve čtvrtek v 16 hodin jsme se sešli na asfaltovém hřišti a za odborné instruktáže stan sestavili. Po rozmístění posezení pro návštěvníky se umístil i prodejní stánek zapůjčený od hasičů.

Jsme rádi, že jsme mohli alespoň touto formou pomoci našim myslivcům s přípravou této tradiční akce a přejeme jim, ať se sobotní odpoledne vydaří.

za hasiče z Hůrky Ladislav Segeťa, 16.6.2023