«

»

Zásahy JSDH Hůrka – Spadlé stromy po bouřce

Čtvrtek 17. srpna 2023. Tři události v jeden den řešila naše zásahová jednotka SDH. Ve všech případech se jednalo o odstranění stromů spadlých vlivem bouřky.

První byl nahlášen ve 14.31 u železničního mostu mezi Hraběticemi a Jeseníkem n.O.:

Druhý v Hrabětickém lese, nahlášený v 16.16:

Při návratu z Hrabětic členové jednotky ještě po informaci od velitele zasahovali u rodinného domu poblíž trati v Jeseníku n.O. Velké větve statného dubu spadly na plot kolem zahrady. Tato událost se do systému IZS ale nepropsala:

Odkaz na seznam zásahů JSDH Hůrka od roku 2007

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>