«

»

Jednodenní stávka mateřských, základních a středních škol v ČR

Českomoravský odborový svaz pracovníků školství vyhlásil na pondělí 27. listopadu 2023 jednodenní výstražnou stávku.


Důvodem jsou plánované škrty v rozpočtu na financování školství v oblasti provozu mateřských, základních a středních škol. Podle vyjádření odborů by tento zásah vlády měl negativní dopad na kvalitu výuky a vzdělávání dětí, které mohou ovlivnit i jejich budoucnost a budoucnost školství jako takového.

Oznámení ZŠ a MŠ Jeseník nad Odrou a Polouvsí
Oznámení ZŠ Starý Jičín
Oznámení MŠ Starý Jičín, Starojická Lhota a Petřkovice

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>