Vánoční jarmark – Starý Jičín

Příjměte srdečné pozvání na Vánoční jarmark tuto sobotu a neděli 2. a 3. prosince 2023 od 9.00 do 17.00 hodin.

Těšit se můžete na
výstavu betlémů
prodejce s různým zbožím převážně ruční výroby
zpěv lidových písní (sobota v 15.00 uvnitř KD)
dílničku pro děti (sobota po obědě)
„Živý betlém“ – vyprávění o narození Ježíška (neděle v 15.00)

Vstupné: dospělí 30 Kč, děti zdarma

Děkujeme Obci Starý Jičín za podporu při realizaci této kulturní akce a paním učitelkám a dětem MŠ Starý Jičín za výzdobu stromečku.

Těší se na vás kolektiv prodejců a hlavně organizátoři ze Spolku starojické historické společnosti.

Uvedené časy jsou orientační, Vaší účastí dáváte souhlas k pořízení foto a audionahrávky.

Pojďte se zastavit v předvánočním čase a strávit jej zhlédnutím výstavy betlémů, představení o narození Ježíška, zpěvem lidových koled, dětskou tvorbou v dílničkách nebo zakoupením hezkého dárku.