«

»

Článek o činnosti našeho sboru v Hasičských novinách 6/2023

V únoru 2023 nás kontaktovala Věra Nutilová – redaktorka Hasičských novin, které vydává SH ČMS. Navrhla, jestli by bylo možná o našem sboru napsat článek v šestém vydání roku 2023 tohoto měsíčníku. S vydáním článku jsme rádi souhlasili a po krátké spolupráci s paní redaktorkou společně sestavili témata článku. Dost informací se čerpalo z již vydaných informacích na tomto webu spravovaným sborem.

Výřez článku z digitálního vydání novin (.pdf 468 kB)
Výřez článku z digitálního vydání novin (.jpg 2,7 MB)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>