Společná Odra – jarní úklid břehů řeky

Již počtvrté vás zveme ke společnému jarnímu úklidu břehů řeky Odry v Chráněná krajinná oblast Poodří. Tentokrát pokračujeme úklidem meandrujícího úseku toku mezi Suchdolem, Bernarticemi a Jeseníkem nad Odrou.

Sraz bude v sobotu 30. března. 2024 v 9.00 u nádraží v Suchdole nad Odrou (Jičínské nástupiště, ulice Za Nádražím). Pracovní rukavice a pytle na odpad zajistíme my. Vy si vezměte dobré pevné boty, svačinu, dobrou náladu a chuť uklízet!

Iniciativu jsme nazvali „Společná Odra“, neboť řeka nemusí tvořit jen hranici mezi katastry obcí, ale může i spojovat všechny, kterým je krajina v Poodří blízká.

Přijdte pomoct uklidit naši společnou Odru, těšíme se na vás!

úklid probíhá také pod hlavičkou iniciativy Ukliďme Česko
pracovní rukavice věnovala společnost Cerva group, děkujeme
akci podporují Obce Suchdol n.O., Bernartice n.O. a Jeseník n.O.

zdroj článku na facebooku CHKO Poodří

Místo srazu: