Soutěž mladých hasičů v Bernarticích nad Odrou

SDH Bernartice nad Odrou uspořádalo na Den dětí v sobotu 1. června 2024 hasičskou soutěž v požárním útoku mladých hasičů.

Do prostoru nad Obecním úřadem a hasičskou zbrojnicí se sjelo 15 družstev mladších a 15 družstev starších žáků. Zápolení závodníků sice narušovaly občasné dešťové přeháňky až bouřky, o to více však byla slyšet početná divácká podpora mladých týmů při zdolávání svého pokusu této hasičské disciplíny. Poprvé organizátoři použili také „online“ výsledkovou tabuli na LCD televizi, kde bylo vidět i průběžné umístění odběhlých týmů ve své kategorii.

Za mladší žáky zvítězily Odry a za starší domácí družstvo Bernartic „B“. Tímto rádi přinášíme pár fotografií a video z této sportovní akce našich sousedů.

pozn. Na videu je útok vítězného družstva starších žáků z Bernartic nad Odrou a to pod ním vyhlášení vítěze.

text, foto a video Ladislav Segeťa