Nová zubní ordinace ve Studénce DentAdel Medical s.r.o.

Vážení spoluobčané,

Zastupitelstvo obce schválilo dotaci 2 000 000 Kč společnosti DentAdel Medical s.r.o., Pustějov na úhradu nákladů stomatologického centra pro zdravotní péči občanům obce Jeseník nad Odrou.
To znamená, že je zajištěna pro občany s trvalým bydlištěm v Jeseníku nad Odrou (včetně místních částí) zubní ordinace, která se nachází na adrese Budovatelská 810, Studénka.

Od dnešního dne 6. září 2024 je možno se registrovat na telefonním čísle +420 604 414 401.

Celková rezervovaná kapacita pro naši obec je 500 osob.

Více informací o všech poskytovaných službách včetně cen výkonů naleznete na webových stránkách společnosti: http://dentadel.cz/

V případě nejasností se můžete obrátit na zaměstnance Obecního úřadu Jeseník nad Odrou.

Zdroj informace na obecním webu.