pozvánka – VII. Sportovní zábava

Zveme všechny z Hůrky, okolí i z daleka na již sedmou Sportovní zábavu, která se uskuteční v pátek 10.2.2012 od 20.00 hodin v sále bývalé školy v Hůrce.

Jako již tradičně hraje k tanci i k poslechu skupina DUET. Na programu je taneční vystoupení horeckých cvičenek. Nebude chybět tématická výzdoba, zvěřinový guláš, bohatá tombola ani dobrá zábava. Vstupné dobrovolné.

Srdečně zvou cvičenky a hasiči z Hůrky.

p.s. Kdo by v tom mrazu nedošel, pro toho si dojdeme…

4 komentáře

skrýt

1. Segi napsal/a:

Ta gramofonová deska je supr 😀
    Tahle plotňa bude určo spolehlivější jak ta CD mechanika minule 😉

Opera 11.60 Windows 7
  2. Lu napsal/a:

A že bych se přišla mrknout?:))

Google Chrome 16.0.912.77 Windows Vista
    1. admin napsal/a:

tož dojdi, rádi tě uvidíme 😉

Opera 11.61 Windows XP
  3. Terka napsal/a:

Zábava jako každý rok NAPROSTO DOKONALÁ:))) Guláš neměl chybu, holky cvičenky byly taky úúúža a volná zábava včetně tomtoly taky stála za to:)
    Tak jen doufám, že to zase příští rok rozjedeme ve stejném duchu a účast bude zase 100%.
    Zdraví cvičenka Téééra

Internet Explorer 6.0 Windows XP