foto – Výroční členská schůze SDH

V sobotu 28. ledna 2012 proběhla v sále bývalé školy v Hůrce výroční členská schůze SDH Hůrka.

Byl přivítán host – starosta obce Jeseník n.O. pan Tomáš Machýček, schůzí dále provázeli starosta hasičů Ladislav Glogar, místostarosta Alena Rusková a jednatel Ladislav Segeťa.

Schůzi zahájila Alena Rusková minutou ticha na uctění památky zesnulých členů. Na programu bylo dále přednesení zprávy o činnosti sboru, zprávy o čerpání dotací z obecního rozpočtu, zprávy o výdajích a příjmech za rok 2011. Zprávy přečetli hospodář Terezie Kachlová a velitel Lukáš Janovský. Také byly nastíněny plánované akce na rok 2012. V diskuzi bylo zmíněno, že v roce 2011 byl uspořádán rekordní počet kulturních akcí v novodobé historii sboru a celé Hůrky.

Fotoalbum ke stažení (.zip, 157 MB)

1 komentář

skrýt

1. admin napsal/a:

Schůze dobrá, pokračování ještě lepší 😉

Opera 11.61 Windows XP