«

»

info – Odborná příprava JSDH Jeseník nad Odrou – Hůrka

Ve dnech 16. 3. – 18. 3. 2012 proběhla odborná příprava velitelů JSDH, která se konala v Ústřední hasičské škole SHČMS v Jánských Koupelích.

Odborná příprava velitelů
O kvalitu výuky se starali zkušení instruktoři z řad příslušníků Hasičského záchranného sboru České republiky.
Páteční program probíhal na učebně ÚHS. V sobotu jsme se přesunuli na stanici Opava, kde kromě teorie proběhl i praktický výcvik práce ve výškách a nad volnou hloubkou. Nedělní program byl završen ověřením znalostí testem a poté odjezdem domů.
Odborné přípravy se z naší jednotky zúčastnili:
Lukáš Janovský
Pavel Vahalík
Radim Glogar

Odborná příprava strojníků
Odborná příprava strojníků rozsahu 16 hodin proběhla taktéž ve ÚHS Jánské Koupele. Opět byla rozdělena na teoretickou část, praktickou část a ověření znalostí. Platnost obou kurzů je stanovena na 5 let, po kterých je potřeba odbornou přípravu opět opakovat.
Z jednotky se zúčastnili:
Pavel Dorazil
Adam Bok

Lukáš Janovský, Bc. – velitel jednotky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>