«

»

pozvánka – Hrad žije první pomocí

Záchranný tým ČČK Ostrava si Vás dovoluje pozvat na již 5. ročník velmi úspěšné akce Hrad žije první pomocí, která se uskuteční v sobotu 12. května od 9.00 na Slezkoostravském hradě.

Hlavním program je soutěž nezdravotnických složek Integrovaného záchranného systému (IZS), která se bude skládat z modelových situací vyžadující první pomoc. Během soutěže je pro dospělé i nejmenší návštěvníky připraven bohatý program.

Zároveň budou v areálu hradu a podhradí probíhat dynamické a statické ukázky jednotlivých složek IZS jako např. ukázka obojživelného transportéru, vyprošťování raněných po autonehodě a v neposlední řadě také ukázky jednotlivých vozidel a vybavení složek IZS. Na podiu budou během celého dne připravena taneční vystoupení a závěr tohoto dne završí benefiční koncert hudební skupiny FiHa a Komparz.

Více na www.zachranny-tym.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>