«

»

foto – O Pohár starosty SDH Hůrka – žáci

V sobotu 20. května 2012 od 13 hodin proběhla v areálu koupaliště v Hůrce žákovská soutěž v požárním sportu „O Pohár starosty SDH Hůrka“.
Soutěžilo se v požárním útoku podle pravidel hry Plamen, s ruční časomírou. Běžel se i opravný pokus.
Zúčastnilo se 10 družstev starších a 11 družstev mladších žáků. V kategorii starších žáků vyhrálo družstvo z Jičiny, druhý byl Příbor B a třetí družstvo z Oder. Hůrka se umístila na osmém místě.
U mladších žáků zvítězilo družstvo z Příbora, druhé byly Butovice a třetí skončila místní Hůrka.

Tabulka výsledků je pod fotogalerií. Autoři fotografií – Lukáš Rosa a Alena Rusková.