«

»

foto – Okrsková soutěž Starý Jičín – muži, ženy

V neděli 27. května 2012 proběhla soutěž v běhu 100 m překážek a v požárním útoku na 3B (ženy na 2B), start motoru PS během útoku. Zúčastnily se družstva ze sborů okrsku Starý Jičín. 9 za muže a 5 za ženy.

Jak minulý ročník se na fotbalovém hřišti běžely stovky (až na třech tratích zároveň), po krátké přestávce požární útoky. Počasí přálo, akorát po útoku žen z Hůrky se zvedl silný vítr a sem tam i s deštěm.

Nejlepší stovkaři byli s časem 21,50 s Markéta Horáková z Bernartic n.O. a 19,18 s Radek Škrla z Janovic.

Autoři fotografií Jirka Segeťa a Lukáš Rosa.

Fotoalbum ke stažení (.zip, 160 MB)
Video z požárního útoku žen a mužů z Hůrky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>