«

»

foto – Lampionový průvod Hůrkou 2012

V pátek 24. října 2012 jsme měli lampionový průvod Hůrkou. Lampiony rodiče dětem koupili, nebo jim je pomohli vytvořit předchozí den v sále bývalé školy. Vyráběly se jak lampiony na nošení, tak i vodní. Některé děti si je vyrobily doma.

V pátek v 18.00, když se setmělo, jsme se pak všichni sešli u křižovatky na Jeseník. Rozsvítili jsme lampiony a vydali se na průvod dolů vesnicí. Některé děti měly namísto svíček žárovičky, což napomohlo ke snížení počtu vznícení lampionů, až na jeden případ.

Po příchodu na koupaliště už byly rozsvíceny vodní lampiony plující po hladině. S Dášou Bokovou jsme si zazpívali v kruhu písničku a vydali se ke školce. Tam byl přichystaný teplý čaj, oheň, párky a tekuté zahřátí pro dospělé.

Fotoalbum ke stažení (.zip, 118 MB)

3 komentáře

skrýt

 1. Terka napsal/a:

  Krásná akce!!!!!!!!! Velká pochvala všem pořadatelkám a rodičům za vzornou přípravu:) Je krásné vidět, že naše krásná vesnička zase žije a hlavně, že máme novou „mladou krev:)“, která si najde čas na takovéto akce.
  Zdravím všechny maminky a ať se daří.

  Internet Explorer 6.0 Windows XP
 2. Segi napsal/a:

  Já tam sice nebyl, ale z fotek to vypadá na docela úspěšnou akci 🙂

  Opera 12.10 Windows 7
 3. Alena napsal/a:

  Krásné fotky (jak jinak) :-D, Jiřko, moc díky za krásnou akci, doufám, že jsme založili tradici, neee??? :-DD

  Firefox 16.0 Windows XP

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>