«

»

foto – Výroční členská schůze SDH

V sobotu 8. prosince 2012 proběhla v sále bývalé školy v Hůrce výroční členská schůze SDH Hůrka.

Jako hosty jsme uvítali starostu obce Tomáše Machýčka, místostarostu obce Libora Macháče, zástupce Myslivecké sdružení Vladimíra Pantůčka a zástupce Osadního výboru Jaroslava Vahalíka ml., schůzí dále provázeli starosta hasičů Ladislav Glogar, místostarosta Alena Rusková a jednatel Ladislav Segeťa.

Na programu kromě každoročního programu (minuta ticha na uctění památky zesnulých členů, zpráva starosty, velitele sboru a jednotky za uplynulý rok, zpráva o hospodaření a návrh rozpočtu na nový rok) byla také volba nového starosty sboru.

Zvolen byl dosavadní velitel sboru Lukáš Janovský. Tímto ještě jednou děkujeme Láďovi Glogarovi za obětavou činnost starosty, kterou zastával od roku 2006. Novému starostovi přejeme hodně úspěchů a chuti do nové funkce. 🙂

Ve volné diskusi pak padly témata ohledně návrhu výstavby chodníku v Hůrce a stav a budoucnost nemovitosti č.p. 7 (bývala hospoda, později sodovkárna).


Fotoalbum ke stažení (.zip, 42 MB)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>