«

»

foto – Mikuláš v Hůrce

V pátek 7. prosince dopoledne navštívil Hůrku Mikuláš v doprovodu usměvavého andílka a veselého čertíka. Na příchod svatého muže se těšilo osm horeckých dětí – malých andílků (i čertíků :-)). O tom, zda byly děti hodné, se Mikuláš dočetl ve svaté knize. Děti mu společně zazpívaly písničku. Největší odměnou pro mamky byly rozzářené oči dětí nad nadílkou …
Panu Mikuláši, andílkovi a čertíkovi moc děkujeme, že si k nám do „horecké školky“ našli cestu! 🙂

Jiřka Segeťová


Fotoalbum ke stažení (.zip, 26 MB)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>