«

»

pozvánka – Sbližovací setkání přátel, hasičů a myslivců

V sobotu 23. března 2013 od 18.00 hodin se koná v sále bývalé školy v Hůrce „Sbližovací setkání přátel, hasičů a myslivců“.

Na pití bude čepované pivo a na papu kančí se zelím a chlebem. Ten kdo nechce chleba, ať si přinese knedlík. Ten kdo bude potřebovat zahustit pálenkou, tak ať si donese.
Je to pro všechny co chcou, nebo vytvářejí pozitiva, jsou aktivní při organizování plánovaných akcí v Hůrce. Letošní rok bude ještě náročnější než ten minulý. Je potřeba se na všechno psychicky připravit a hlavně posilnit.
Nerad bych na někoho zapomněl, tak kdybych nááááhodou pozapomněl, tak ho pozvěte!

Tak v sobotu čao, Dan

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>