«

»

pozvánka – Daruj krev s dobrovolnými hasiči

Vážení členové a funkcionáři SDH okresu Nový Jičín.
Také v letošním roce proběhne akce „Daruj krev s dobrovolnými hasiči„, vyhlášenou VV OSH Nový Jičín, podpořenou Shromážděním představitelů OSH Moravskoslezského kraje a IV. sjezdem SH ČMS, která se v letošním roce bude konat ve čtvrtek 9. května 2013 v době od 7.00 do 10.00 hodin v transfuzní stanici NsP v Novém Jičíně

Vzhledem k omezeným možnostem transfuzní stanice, 40 odběrů za den, Vás žádám o přednostní vyslání zájemců – prvodárců a nezbytný počet dárců krve na uvedený den. Žádám Vás o zveřejnění tohoto letáku a nahlášení prvodárců do 30. dubna 2013 na OSH Nový Jičín, pro zjištění počtů z důvodu zpracování časového harmonogramu odběrů.

Pravidelné dárce krve žádám o účast v termínu od 1. května do 31. května 2013 a přihlášení se k naší společné akci ve svých odběrních místech. SDH žádám o zpětné nahlášení všech dárců krve, kteří uskutečnili květnový odběr této vzácné tekutiny nejpozději do 7. června 2013 na OSH Nový Jičín.

Tato akce má jistě významný humanitární cíl. Je možné již dnes oznámit, že i v letošním roce bude v rámci okresu Nový Jičín odměněn SDH, který vyšle nejvíc prvodárců a SDH, který vyšle celkově nejvíc dárců krve.

Doporučuji účast na akci ve stejnokroji SH ČMS.

Přeji příjemný den.

Stanislav Kotrc, starosta OSH Nový Jičín

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>