«

»

pozvánka – Pohár starosty SDH Hůrka – žáci

Soutěž v požárním sportu mladých hasičů „Putovní pohár starosty SDH Hůrka“ se uskuteční v neděli 26. května 2013 od 13.00 hodin v areálu koupaliště v Hůrce.
Soutěžit se bude v požárním útoku dle směrnic hry Plamen. Dále také v běhu jednotlivců na 60 m překážek (bariéra, uchopení hadic, kladina, rozhození hadic, spojení hadic do sebe, zapojení do rozdělovače a zapojení proudnice).

Pro požární útok jsou povoleny hadice typu C52 a B75 (nesportovní). Časomíra bude elektronická, pro běh na 60 m ruční pomocí stopek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>