«

»

foto – Kácení májky s táborákem

Sobota 25. května 2013 v areálu bývalé školy v Hůrce… V rámci akce proběhla v sále bývalé školy soutěž pro děti v různých hrách, které připravili sami rodiče. Děti sbíraly razítka a nálepky do kartiček za provedení úkolu. Všechny děti je splnily a čekala je sladká odměna 😛

Před samotným skácením jsme dali na hřiště papírky se jmény, tipy kde přistane špička máje. Nejblíž byl, a celou soutěž bez hlavní ceny vyhrál, zkušený lesník, dřevorubec a drvoštěp v jednom Láďa Segeťa starší. Příště zavedeme ceny a minulé vítěze do soutěže nezařadíme 😉

Májku jsme nakrájeli a zapálili táborák. Návštěvníci si mohli opéct zakoupený buřt, zapít ho točeným Kozlem, točenou citrónovou Nikolou, nebo něčím silnějším. Počasí akci moc nepřálo, několikrát sprchlo, na nějakou hodinu vysvitlo i slunce. Ale i tak se akce neodložila a vydařila.

Fotoalbum ke stažení (.zip, 31 MB)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>