«

»

video – Zlatá stuha pro naší obec

Nejvyšší ocenění (zlatou stuhu) získala naše obec, která se nejlépe a vyváženě prezentovala ve všech posuzovaných oblastech. Krajská hodnotitelská komise sledovala úroveň společenského života v obci, aktivity občanů, celkový obraz vesnice, občanskou vybavenost a infrastrukturu, spolupráci s podnikateli v obci, veřejná prostranství, péči o zeleň a krajinu a také koncepční dokumenty obce.

Nejdeme do soutěže získávat ocenění, ale především ukázat, co umíme a jak žijeme. Jakékoliv dobré umístění je jen taková příjemná nadstavba…

… uvedl starosta Tomáš Machýček.

Celý článek na OSTRAVA-ONLINE.
Další článek v Deníku veřejné správy
… a v Novojičínském deníku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>