«

»

XI. Sportovní zábava – Cvičenky Hůrka

Sobota 4. února 2017 v Hůrce patřila Cvičenkám. Do sálu bývalé školy přišlo osm desítek hostů, kteří se sešli na již XI. ročník Sportovní zábavy.

Od osmé hodiny večerní začala hrát hudební skupina DUO (Milan Býček a Stanislav Bartoň). Následně se hosté na chvíli změnili v diváky, kterým předváděla skupina dvanácti horeckých cvičenek pod vedením Dáši Bokové taneční představení – letos na námořnické téma. Společně jsme si zazpívali a přenesli jsme se na pirátskou galéru se vším všudy – nechyběl rum a i paluba se poctivě šůrovala 😉

V nově zrekonstruovaném a krásně vyzdobeném sálu se po tanečním výkonu cvičenek, a poté i hostů, mohli všichni občerstvit v baru „U mořské panny“. Dole v podpalubí se pro hladové návštěvníky podával chutný daňčí guláš.

Na zábavě ani tentokrát nechyběla bohatá tombola s 90 cenami od štědrých mecenášů.
Cvičenky děkují hostům za účast a sponzorům za podporu a těší se příští rok zase na Sportovní zábavě v Hůrce 🙂

za hasiče z Hůrky – Ladislav Segeťa

Sponzoři akce
Cvičenky, Obecní úřad, Hasiči, Myslivci, manželé Kachlovi, Jiří Hasal, manželé Novosadovi, manželé Šuffnerovi, Dušan Kachel, manželé Zajícovi, Jiří Kachel, rodina Segeťova, manželé Víchovi, restaurace „U Školy“, Daniel a Jana Glogarovi, Pavel a Kateřina Nasswetterovi, Jaromír Hasal, Ladislav Segeťa, Pavel Dorazil, Jiří Hanousek, Dušan Dorazil, Petr Dorazil, Roman Škuca, Igor Caban, Vladimír Novotný, Jiří Brychta, Ivo Kachel

1 komentář

skrýt

  1. terka napsal/a:

    Supr zábava, skvělí „Horčané“, bezva cvičenky..:) jako vždy se akce povedla na 1* a hlavně velké díky všem „holkám“ cvičenkám, které se aktivně zapojily do veškeré přípravy.

    Google Chrome 49.0.2623.112 Windows XP

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>