Ukliďme obec Hůrka – při akci Ukliďme Česko

SDH Hůrka uklízí svět. Cílem této akce je uklidit místní část Hůrka a zejména zapojit mladé hasiče a naučit je chránit přírodu.

sobota 27. dubna 2024
Přijďte s námi uklidit obec Hůrka. Sraz v 9.00 před hasičárnou v Hůrce.
Po úklidu pro vás budou nachystány špekáčky, které si společně opečeme.

Na akci se není nutné přihlašovat, stačí přijít (dobrou obuv s sebou) 🙂 Budeme se na Vás těšit! Hasiči z Hůrky.
Odkaz na událost na Uklidmecesko.cz

Podrobnější informace u Simči Bartošové 722 626 630
Jak to vypadalo minulý rok? – odkaz na článek

Modrá skleněnka (anglicky The Blue Marble) je fotografie planety Země, kterou 7. prosince 1972 pořídila posádka Apolla 17 ze vzdálenosti zhruba 45 000 kilometrů při cestě směrem k Měsíci. Tato fotografie tvoří podklad neoficiální vlajky Dne Země.

1 komentář

skrýt

1. admin napsal/a:

Příspěvek na FB 23.4.2024 k události:
    __________________________________________

Rád bych touto cestou, vyzval i všechny spoluobčany, nejen hasiče, aby se zapojili.

Stačilo by jen nahlédnout před své ploty, jestli něco zimní vítr nepřinesl a ti kteří mají dávno hotovo a mají chuť, tak se k nám připojili.

Mladí hasiči projdou obec a „budou hledat nepořádek“. „Zameteme a uklidíme“ před hasičárnou a v areálu školy kde proběhne i příprava na odpolední táborák s pálením čarodějnic, ale také hlavně v areálu koupaliště. Tak bude nejvíce práce s odklízením listí.

Jsem rád, že kromě místa u kontejnerů ve středu obce, máme po celý rok čisto a uklizeno.

Práci a úklidu zdar! Dan ✌ 🙂

Firefox 115.0 Windows 7 x64 Edition