Ukliďme obec Hůrka – při akci Ukliďme Česko

SDH Hůrka uklízí svět. Cílem této akce je uklidit místní část Hůrka a zejména zapojit mladé hasiče a naučit je chránit přírodu.

sobota 27. dubna 2024
Přijďte s námi uklidit obec Hůrka. Sraz v 9.00 před hasičárnou v Hůrce.
Po úklidu pro vás budou nachystány špekáčky, které si společně opečeme.

Na akci se není nutné přihlašovat, stačí přijít (dobrou obuv s sebou) 🙂 Budeme se na Vás těšit! Hasiči z Hůrky.
Odkaz na událost na Uklidmecesko.cz

Podrobnější informace u Simči Bartošové 722 626 630
Jak to vypadalo minulý rok? – odkaz na článek

Modrá skleněnka (anglicky The Blue Marble) je fotografie planety Země, kterou 7. prosince 1972 pořídila posádka Apolla 17 ze vzdálenosti zhruba 45 000 kilometrů při cestě směrem k Měsíci. Tato fotografie tvoří podklad neoficiální vlajky Dne Země.