«

»

Ukliďme obec Hůrka – při akci Ukliďme Česko

SDH Hůrka uklízí svět. Cílem této akce je uklidit místní část Hůrka a zejména zapojit mladé hasiče a naučit je chránit přírodu.


sobota 27. dubna 2024
Přijďte s námi uklidit obec Hůrka. Sraz v 9.00 před hasičárnou v Hůrce.
Po úklidu pro vás budou nachystány špekáčky, které si společně opečeme.

Na akci se není nutné přihlašovat, stačí přijít (dobrou obuv s sebou) 🙂 Budeme se na Vás těšit! Hasiči z Hůrky.
Odkaz na událost na Uklidmecesko.cz

Podrobnější informace u Simči Bartošové 722 626 630
Jak to vypadalo minulý rok? – odkaz na článek

Modrá skleněnka (anglicky The Blue Marble) je fotografie planety Země, kterou 7. prosince 1972 pořídila posádka Apolla 17 ze vzdálenosti zhruba 45 000 kilometrů při cestě směrem k Měsíci. Tato fotografie tvoří podklad neoficiální vlajky Dne Země.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>