«

»

pozvánka – Celostátní kolo Vesnice roku 2013

Vážení spoluobčané, prezentace v krajském kole „Vesnice roku“, do které jsme se letos opět přihlásili, byla velmi úspěšná. Zlatou stuhou a titulem „Vesnice Moravskoslezského kraje roku 2013“ hodnotící komise naši obec ocenila především za koncepční přístup k rozvoji obce, vyváženou podporou jednotlivých místních částí, příkladnou a aktivní práci osadních výborů, pestrou spolkovou činnost, péči o zeleň, úctu k tradicím a neutuchající aktivitu občanů.

Touto pozvánkou bych Vás chtěl všechny, vážení spoluobčané, pozvat ve čtvrtek 5. září 2013 od 8.00 hodin před obecní úřad k obhajobě získaného titulu v celorepublikovém kole.

Itinerář akce

08.00 – 08.45Prezentace v budově OÚ (příjezd komise, vystoupení dětí MŠ, vystoupení členů DDZO :), prezentace obce v zasedací místnosti, výstava kronik, prohlídka knihovny)
08.45 – 10.00Projížďka vesnicí (Kouzelná zahrada ZŠ, vystoupení dětí ZŠ, vystoupení Scholy v kostele, prohlídka hřbitova, okolí MŠ, pěší výšlap alejí ke hřbitovu, návštěva pálenice a ochutnávka pramenů Jesenické kyselky)
10.00 a dálePrezentace jednotlivých místních částí, spolků, sdružení a podnikatelů ve sportovním areálu (ukázka sportovních a společenských aktivit, divadelních představení, čtení pohádek, Jesenická šlapačka – relaxační a dechová cvičení, strečink, občerstvení, zhodnocení akce, evaluační dotazník)

Komise odjede ve 12.00 hodin, program bude ale pokračovat až do odpoledních hodin. Budou pro vás připraveny ochutnávky místních rybích a mysliveckých specialit, jesenické kyselky, pálenky, koláčků a jiných dobrot, opékání špekáčků…

Akce se koná za každého počasí, těším se na setkání s Vámi.

Mgr. Tomáš Machýček, starosta obce

Pozvánka na soutěžní kolo (.pdf, 0,3 MB)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>