«

»

video – Horecká traktoriáda 2013

V sobotu 14. září 2013 odpoledne se v Hůrce za koupalištěm uskutečnil již třetí ročník Horecké traktoriády. Kvůli deštivému počasí nepřijelo tolik závodníků jako minulý rok, účast byla ale slušná, také diváků se přišlo podívat hodně. Sloučili jsme sériové a podomácku vyráběné stroje do jedné kategorie.
Tradičně jsme jeli spanilou jízdu Hůrkou. Potom jsme soutěžili v disciplínách řezání špalku motorovou pilou, jízda zručnosti s vozíkem a slalomem na kole a oblíbená bahenní lázeň v rokli. Roztočili jsme pivo a udili klobásky. Ceny pro vítěze byly hodnotné. Výsledky budou zpracovány ve fotogalerii.

Hasiči z Hůrky děkujou organizátorům akce, také závodníkům a divákům za účast a dobrou atmosféru.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>