«

»

pozvánka – Valná hromada členů HS Hůrka

Pozvánka všem členům honebního společenstva na jednání valné hromady honebního společenstva Hůrka, která se bude konat v pátek 8. listopadu 2013 v bývalé škole v Hůrce v 17.00.

Hlavní body programu
1) Zahájení
2) Volba zapisovatele
3) Informace o činnosti HS Hůrka
4) Informace o činnosti MS Hůrka
5) Usnesení a závěr

Člen honebního společenstva může udělit k zastupování na valné hromadě plnou moc jiné osobě. Ve smyslu §22 odst. 4 zák.č. 449/2001 Sb., se v případě neúčasti potřebného počtu hlasů (nadpoloviční většina) uskuteční jednání valné hromady po uplynutí jedné hodiny na témže místě.

V Hůrce dne 4. listopadu 2013.

Pavel Nasswetter, honební starosta

Zdroj náhledového obrázku HS Slabčice.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>