«

»

foto – Myslivecký hon

Myslivecké sdružení Hůrka pořádalo v sobotu 7. prosince 2013 tradiční hon v okolí obce Hůrka.
Střelci a honci se již v ranních hodinách sešli na bažantnici, kde je přivítal a pohovořil o průběhu honu předseda s hospodářem mysliveckého sdružení.

Sešlo se 32 střelců a 10 honců. Uloveno bylo 33 bažantích kohoutů a jedna liška. Konec honu byl ukončen trubačem po druhé hodině odpolední. Poté se střelci a unavení honci odebrali do chaty (bažantnice), kde bylo připraveno občerstvení. Foto Vlastimil Bajza.

Fotoalbum ke stažení (.zip, 8 MB)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>