«

»

foto – Výroční členská schůze SDH

V sobotu 14. prosince 2013 proběhla v sále bývalé školy v Hůrce výroční členská schůze SDH Hůrka. Byli přivítáni hosté – starosta obce Jeseník n.O. Tomáš Machýček, místostarosta Libor Macháč, schůzí dále vedl starosta hasičů Lukáš Janovský s místostarostou Ladislavem Segeťou a druhým místostarostou Danielem Glogarem. Za horecké myslivce se zúčastnili Antonín David a Pavel Nasswetter, kteří pozvali přítomné na tradiční Štěpánský hon s poslední lečí. Terezie Kachlová pozvala přítomné na Sportovní zábavu v Hůrce.

Schůzi jsme zahájili minutou ticha na uctění památky zesnulých členů. V uplynulém roce jsme se bohužel rozloučili hned se třemi.

Zprávu o činnosti sboru přednesl Lukáš Janovský. Zmínil také celostátní úspěch v soutěži Vesnice roku 2013, kterému jsme byli rádi nápomocni. Následovala zpráva o hospodaření sboru od hospodáře Marka Segeti a také vyjádření revizní komise ve složení Alena Rusková a Dušan Kachel. Zprávu o činnosti jednotky přednesl velitel Tomáš Sládeček. Daniel Glogar přítomné seznámil s plánem akcí na příští rok. Mělo by jít minimálně o stejný počet jako letos. Hlavně oslavíme 105. výročí založení našeho sboru, tato akce je plánována na červenec. Zda se povede do této doby zajistit nový požární zásahový vůz je otázka, jak mimo jiné nastínil Tomáš Machýček.

Rádi jsme do sboru přivítali nové mladé členy. Pár členů vystoupilo nebo jim členství bylo ukončeno. Meziročně nás je o 1 méně. Nyní tedy 91 členů. A také jsme velice rádi pogratulovali k 60 letému členství pana Jaroslava Staňka z Hůrky.


Fotoalbum ke stažení (.zip, 28 MB)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>