Požár v garáži rodinného domu v Jeseníku nad Odrou

Ve středu 20. ledna 2016 byla jednotce SDH Hůrka doručena zpráva o požáru garáže rodinného domu v Jeseníku nad Odrou.
JSDH Hůrka dojela na místo jako první, následovala jednotka ze Starého Jičína a z Nového Jičína. Už při příjezdu nebylo potřeba použití hasební techniky, protože požár již byl uhašen majitely domu. Při požáru shořel osobní automobil a interiér garáže. Přivolané jednotky hasičů zajistily automobil, otevřely a prověřili strop garáže. Prostor byl snímán termokamerou pro případné zjištění tepelných ohnisek. JSDH Hůrka vyjížděla v počtu 6 členů.

foto_zasah_pozar_jno_1-2016_foto_1 foto_zasah_pozar_jno_1-2016_foto_2 foto_zasah_pozar_jno_1-2016_foto_3
foto_zasah_pozar_jno_1-2016_foto_4foto_zasah_pozar_jno_1-2016_foto_5foto_zasah_pozar_jno_1-2016_foto_6
foto_zasah_pozar_jno_1-2016_foto_7foto_zasah_pozar_jno_1-2016_foto_8