«

»

Hasičská zabíjačka

V pátek jsme nakoupili všechny potřebné věci, navařili krupy a domluvili se na dovezení pašíka v 7 hodin ráno. V sobotu 13. února 2016 jsme provedli odstřel a zápich. Celkových 230 kg jsme měli zpracovaných i s výrobky do 3 hodin odpoledne.

Podobně jako minulý rok, dělali jsme celé kýty, prejtovou paštiku, škvarky, sádlo a černou polévku, apod. Oddělili jsme maso na mletí do klobásek. V neděli jsme pak prodávali výrobky jako žebra na pečení a kosti do polévky s pořádnou vrstvou masa, sádlo, škvarky, prejtovou paštiku, černou polévku, jelitovou kaši a koteletu bez kosti. Zbylé výrobky zužitkujeme při kulturních a jiných akcích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>