«

»

Okrsková valná hromada SDH na Starém Jičíně

V pátek 26. února 2016 jsme se účastnili Okrskové valné hromady devíti sborů okrsku Starý Jičín. Letos v kulturním domě na Starém Jičíně od 18 hodin pořádané SDH Palačov.

Přítomni byli jak zastupitelé okrsku, tak starostové s místostarosty Starého Jičína a Jeseníku nad Odrou. Starostka Bernartic nad Odrou se omluvila kvůli důležitému jednání na obci. Zástupci okresního sdružení se také omluvili, tou dobou na okresním plesu hasičů v Kujavách.

Samotná schůze začala zhruba v 18.30 minutou ticha za zemřelé hasiče, poté komplexní zprávou o hospodaření okrsku. Následovaly přednesy o činnosti jednotlivých sborů.

Pro všechny sportovní družstva mužů a žen byly připraveny poháry v souteži PS okrsku, pro ženy s nečím dobrým na zub. Naši muži se umístili na osmé příčce, naše ženy obsadily třetí místo. Nejlépe si vedli muži z Bernartic nad Odrou a ženy z Palačova. O výsledcích všech družstev okrsku (muži, ženy, dorost) jsme již informovali.

Následovalo občerstvení a poté se o zábavu starala hudební skupina KPZ, která zahrála jak skladby klasického tance, tak pop.

Tombola byla vyhlášena něco před půlnocí. V 1.45 vyjel autobus a rozvezl účastníky po obcích zpět domů.
foto_vvh_okrsku_stary_jicin_2-2016_foto_1

Za hasiče z Hůrky Jiří Segeťa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>