«

»

Odešel dlouholetý člen SDH Jiří Bok

S lítostí oznamujeme, že navždy odešel náš dlouholetý člen a kamarád, bratr Jiří Bok.
Zemřel tragicky v sobotu 15. září 2018 ve věku 52 let.

Členem našeho sboru byl od roku 1984, tedy celých 34 let. Aktivně se účastnil společenských reprezentací sboru a společných brigád. Jako člen jednotky byl přítomen u záchranných prací při povodních a jiných mimořádných událostech. V devadesátých letech se jako člen družstva mužů účastnil okrskových soutěžích v požárním sportu.

Poslední rozloučení se koná v pátek 21. září 2018 ve 14 hodin ve smuteční síni městského hřbitova v Novém Jičíně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>