«

»

Podzimní jarmark s výstavou ovoce a zeleniny

Sobotní dopoledne 6. října 2018 proslunilo babí léto. Již tradičně byla k vidění domácí řemesla a možnost zakoupení domácích produktů v Jeseníku nad Odrou, konal se zde podzimní jarmark s výstavou ovoce a zeleniny.

Pro návštěvníky místní dobrovolníci i členové spolků přichystali vše, co k tradičnímu jarmarku patří. Celý jarmark doprovázela cimbálová muzika Jánoš. Výstava ovoce, zeleniny a ukázky výtvarných prací ze ZŠ a MŠ byly připraveny v budově kulturního domu, stejně jako pásmo pohádek pro děti.

Další foto naleznete také zde na jesenickém FB .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>