«

»

Vysazení lípy republiky v Hůrce – PŘESUNUTO

Vážení sousedé,
na paměť důležitých událostí jsou u nás tradičně vysazovány stromy, aby předávaly svá poselství dalším generacím. K výročí vzniku Československé republiky a zároveň jako vzpomínku na prvního prezidenta Tomáše Garriqua Masaryka společně zasadíme lípu v areálu bývalé školy v Hůrce.

Přijďte v neděli 28. října 2018 od 14 hodin oslavit výročí republiky, poblahopřát a připít si na zdraví. Skleničky s sebou.
Za deštivého počasí bude akce odložena.

Z důvodu deštivého počasí je akce přesunuta na úterý 30. října 2018 od 16.15 hodin, děkujeme za pochopení.


Těšíme se na Vás. Osadní výbor Hůrka.


www.lipyrepubliky.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>