«

»

Pojďte s námi sázet hrušně

Dobrý den,
ráda bych Vás jménem spolku Arnika pozvala na další akci v rámci programu LIFE na ochranu páchníka v EVL Poodří.

Jedná se o výsadbu hrušní, která bude probíhat 31 října 2018 od 9h v Jeseníku nad Odrou (směrem k pískovně mezi Jeseníkem a Hůrkou). Akce bude mít formu workshopu, takže se můžete do výsadby zapojit a dozvědět se nejen o hodnotě hrušní v krajině, ale i co všechno obsahuje pětiletý projekt na ochranu páchníka.

Bližší informace naleznete v přiložené pozvánce, akce je vhodná i pro rodiny s dětmi.

V případě zájmu, budeme rádi za zpětnou vazbu. Těšíme se na shledanou.

S pozdravem a přáním hezkého dne
Mgr. Vendula Šmoldasová
koordinátorka projektů
Ochrana páchníka hnědého v EVL Poodří – LIFE 17 NAT/CZ/000463
Arnika – Centrum pro podporu občanů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>