«

»

Výroční členská schůze SDH Hůrka

V pátek 21. prosince 2018 proběhla v sále kulturního domu Výroční členská schůze SHČMS – Sboru dobrovolných hasičů Hůrka.

Přítomni byli jak členové sboru, tak členové výboru (starosta Pavel Dorazil, 1. místostarosta Ladislav Segeťa, 2. místostarosta Daniel Glogar, pokladník Marek Segeťa a další). Také pozvaní hosté (starosta obce Tomáš Machýček, místostarosta Libor Macháč, zástupci mysliveckého sdružení Antonín David, Petr Pantůček a Pavel Nasswetter, zástupkyně místních cvičenek a členka sboru Terezie Kachlová).

Průběh schůze byl podle obvyklého programu. Po uctění památky našich zemřelých bratrů a sester minutou ticha a po úvodním slovu starosty Pavla Dorazila byla místostarostou Ladislavem Segeťou přednesena Výroční zpráva sboru. Následovala Výroční zpráva o činnosti výjezdové jednotky SDH připravená velitelem Tomášem Sládečkem, přečtená místostarostou Danielem Glogarem. Program schůze a výroční zprávy zde budou zveřejněny později. V dalším bodu programu bylo oceněno družstvo mladých hasičů a družstvo žen za reprezentaci v požárním sportu. V závěru oficiální části schůze proběhla diskuse, kde si vzali slovo výše jmenovaní hosté.

Po schůzi byla přichystána večeře, tentokrát v podobě hovězího guláše. Volná část programu pak pokračovala asi do dvou v noci.

Za hasiče z Hůrky děkuji hostům a členům, kteří se zúčastnili schůze a všem, co se podíleli na aktivitách sboru v průběhu celého roku. Přeji krásné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v další spolupráci v roce 2019 🙂

Článek a foto Jiří Segeťa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>