«

»

Školení řidičů

V pátek 21. února 2020 od 18 hodin proběhla v sále kulturního domu v Hůrce akce určená řidičům.

Toto školení odborné způsobilosti řidičů bylo určeno hlavně pro členy JSDH Hůrka, kde je zřizovatelem Obec Jeseník nad Odrou. Školení bylo přístupné také občanům. Přednášel Pavol Kalamár z Autoškoly Sport v Šenově u Nového Jičína. Probraly se aktuální témata i chystané změny. Součástí prezentace byly také názorné videoukázky správného chování řidičů v provozu. Školení končilo debatou, kde se podrobněji probíraly navrhované témata.

text a foto Ladislav Segeťa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>