«

»

Masopust a vodění medvěda v Hůrce

Restaurace u školy v Hůrce uspořádala v sobotu 22. února 2020 Masopust s večerním pochováváním basy.

Jako již tradičně se v sobotní dopoledne v Hůrce konal masopustní průvod. Od devíti hodin jsme mohli potkat sedmnáctičlennou skupinu v maskách, s megafonem, psem i harmonikou. Nechyběl ani medvěd, který měl tentokrát tři malé pomocníky. Tuto akci organizuje již zmíněná Restaurace u Školy a Vesnické muzeum u Polzerů.

Odkaz na fotografie z letošního masopustu v Novém Jičíně (autorka Lenka Malinová)

Po tomto fašanku vždy následuje večerní Pochovávání basy v sále bývalé školy 😉

text a foto Ladislav Segeťa

Odkaz na článek z večerního Pochovávání basy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>