«

»

Shromáždění delegátů sborů OSH Nový Jičín

Shromáždění delegátů sborů Okresního sdružení hasičů Nový Jičín se koná v sobotu 21. března 2020 v KD Kujavy od 9.00 do 13.00.

Na základě rozhodnutí Bezpečnostní rady státu kvůli šíření Koronaviru je tato událost odložena. Nový termín bude stanoven. Vedení SH ČMS rozhodlo také o prazatimní odložení hasičských akcí, kde je počet účastníků i do 100 osob.

Seznam materiálů:

  1. Program SD
  2. Pokyny pro účastníky SD
  3. Jednací řád SD
  4. Volební řád SD
  5. Program činnosti OSH 2020-2025

Stanislav Kotrc, starosta
SH ČMS – Okresní sdružení hasičů Nový Jičín

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>